Xbox Teknik Servis - Xbox Tamir- Xbox İstanbul Platformu
Xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım ( İnternet Üzerinden ) - Baskı Önizleme

+- Xbox Teknik Servis - Xbox Tamir- Xbox İstanbul Platformu (https://www.xboxistanbul.com)
+-- Forum: Xbox 360 Bölümü (https://www.xboxistanbul.com/forum-xbox-360-bolumu)
+--- Forum: XBOX 360 Jtag - Rgh Programları - XBOX 360 Jtag İçin Gerekli Programlar , (https://www.xboxistanbul.com/forum-xbox-360-jtag-rgh-programlari-xbox-360-jtag-icin-gerekli-programlar)
+--- Konu Başlığı: Xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım ( İnternet Üzerinden ) (/konu-xbox-360-jtag-oyun-yukleme-anlatim-internet-uzerinden.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - şen - 09-02-2013

silmenize gerek yok update yapmaz zaten

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - bdalcik - 09-02-2013

tamamdır çok teşekkürler...

Cvp: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - komando - 16-03-2013

Merhaba,

xbox konusunda yeniyim ve hiç bigi sahibi değilim.

bir hafta önce xbox 360 slim 250 gb, jtag ve fw'li cihaz aldım

Xbox 360 ın IP adresini belirtiğiniz şekilde kablosuz ağ ile bağlanırsak
cihaz '' ban lanır mı? '' hiç internet bağlantısı yapmadım.

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - şen - 16-03-2013

hayırlı olsun yok banlanmaz live a girip oyun oynamadığınız sürece ban yemezsiniz live hesap satın almanız gerekir zaten live dan oyun oynamanız için ve ban olayıda şans a bağlı birazda benim 1 seneyi geçti ban yemedim :)

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - komando - 16-03-2013

teşekkürederim,

xbox'a kablosuz dan bağlanıp google'den filim izlersem,cihaza zararı olurmu
satın aldığım yer ( jtag ve fw ) olduğundan internete giriş yapamasın demişdi.

konu hususunda görüş ve bilgi vermenizi rica ederim.

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - şen - 16-03-2013

yoo zarar olmaz aldığın yerde yanlış bilgi vermiş girebilrisin ama her zaman ban ris ki var tabi banlanırsan ne olur? sadece bidaha live a giremezsin makiaya bi zararı olmaz yani normal oyun oynaya bilirsin

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - komando - 16-03-2013

live işim yok,sadece google dan filim izlesem yeter desteklerin için çok teşekkür ederim.

anladığım kadarı ile ( live xbox'ın kuruğu siteler ile alakalı gailba ) internet üzerinden live olarak oyun oynamıyorum.xbox aldığımda hardiskine oyun yüklettim onları oynuyorum.
ilerleyen zamanlarda sizlerinde destekleri ile,oyun indirip harici veya usb atmasını öğrenirsem
buşekilde oyun arşivimi genişletirim.

xbox 360 nasıl kablosuz internete tanıtırım yardımcı olursan sevinirim.

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - lastscotland - 22-04-2013

Selam,
Başlangıçta herşey güzel anlatılmış fakat herkes ezbere birşeyler yapmak istiyor. Olayın temel mantığını kavramanızı tavsiye ederim. İnternetten indirdiğiniz oyunlar iso formatında olup cihazımızın tanıyacağı şekile basit bir proğram ile cevriliyor. Sonrasında ister Dahili ister dahili ister harici ne ile oynamak isterseniz o size kalmış.
proğram Exiso
sonrası teferruat
Birdiğer konu ban yeme olayı. Eğer live girmiyorsanız zaten kendi kendinizi banlamış olursunuz, girip ban yerseniz zaten birdaha live giremiyorsunuz.

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - Dream_za - 22-07-2013

Mehraba
Benim bir sorunum var yardımcı olursanız çok sevinecem.
Sornum :
1. xbox'ım jTag yapılmış oyunalrımı Xexmenu den girip File mangera girip burdan USB secerek USB HDD içindeki oyunları secerek oynuyorum. Oyundan çıktığımda tekrara en başa çıkıyor ve tekrar oyun oynamak istediğimde bu işlemleri tekrarlıyorum . bu durum sıkıcı oluyor . Oyunu Xbox içine atmadan acaba Usb'den hep bu şekildemi oyun oynanıyor yada bilmediğim başka bir yöntemde varmı . Bu konuda beni aydınaltırsanız çok sevinirm.
2. Usb deki oyunalrımı Xbox Games bölümü resimli olarark ( Hdd yüklemeden ) liste şeklinde göre bilir miyim

RE: xbox 360 jtag oyun xbox 360 jtag oyun yükleme anlatım - KAZUYA - 22-07-2013

freestyle 3 kurmanız gerekiyor verdiğim link den bakıp yapabilirsiniz

http://xboxistanbul.com/konu-freestyle-3-ve-dashlaunch-install-kurulumu.html