Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Unsupported Disc Hatası ve Çaresi

Tarih: 04-06-2014, Saat:10:40
Cvp: Unsupported Disc Hatası ve Çaresi
TATAR Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 7
Rep Puanı: 0
Merhaba acemiliğimize geldi Arkham Origins'i yazdırdım. Desteklenmeyen Disk verdi. Sonra Forza 4 'ü yazdırdım yine desteklenmeyen disk verdi.

Bunlardan önce GTA 5 ve AC4 Black Flag yazmıştım sorunsuz oynamaktayım hala. Bu saydığım oyunların hepsini bu siteden indirdim arşivlerden seçerek. Anladığım kadarıyla GTA5 ve Black Flag de direk patchleyip upload etmişler. Fakat Forza 4 ve Arkham Origins'de bizim yapmamız gerekiyomuş yazdırmadan önce. Herneyse sonra bu konuya geldim verdiğiniz sitedeki tüm TU ları denememe rağmen 2 oyunda olmadı ne yazık ki. Bu dvdler çöp mü oldu yoksa atladığım ya da eksik bişey mi var sizce ? (Forza 4 ve Arkham Origins için TU lar tarafında)
Ara
Tarih: 05-06-2014, Saat:09:07
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,947
Rep Puanı: 923
tu dosyalarını bir deneyin ama XGD3 oyunları hep sorunlu hep baş ağrıtır tek tavsiyem jtag
Ara
Tarih: 05-06-2014, Saat:09:48
TATAR Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Yorum Sayısı: 7
Denedim hepsini ama olmadı. İşte dediğim gibi GTA5 ve Black Flag de xgd3'tür ama sorunsuz. Forza'ya ve Arkham City'ye dikkat etsin dvd yazacaklar. Sonra sitedeki abgx patch yapma konusuna girdim söylenenleri yaptım patchleyip yazdırdım. Bu sefer de oynatıyor ama 15 20 dakka sonra atıyor. Hard diske kopyaladım mp3 yöntemiyle oynuyorum fakat yemiyor. Yarım saate bir ''Yetkilendirilmemiş Disk'' diyip makineyi resetliyor. Forzayı da böyle oynıcaz artık çaresi yoksa :)

Dostum haklısın ama jtagde de online yok işte.
Ara
Tarih: 06-06-2014, Saat:09:37
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Daha önce de uyarıda bulunduk verbatim indiana modeli artık yok , sadece verbatim indiana da sıkıntı çıkarmıyordu oyunlar ama çoğu yer indiana diye satmaya devam ediyor almayın paranıza yazık , yağacağınız tel şey rgh jtag bu arada online var jtag da sadece live yok ayrı bir server den online oynaya biliyorsunuz ve ban yeme korkusu yok
Xbox jtag online oyun oynama rehberi
http://www.xboxistanbul.com/konu-xbox-360-jtag-online-oyun-oynama-xlink-kai-nedir-nasil-yapilir.html
Ara
Tarih: 03-10-2014, Saat:12:02
upakos Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Yorum Sayısı: 6
(28-04-2012, Saat:11:29)XBOXİSTANBUL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Unsupported Disc Hatasının çözümü

horizon programını burdan indirin

http://www.mediafire.com/?m0l0bghbf9riyh8

- xbox internete bağlı olmayacak

-Usb nizi xbox a takıp ( System Settings/Memory/Usb Stroge Device tıklayıp Configure Now ( yapın

- Horizon kurun ve çalıştırın

-Usb yi bilgisayara takın.

-Tools u tıklayın

-Package Manager'e tıklayın.

-En son Open ı tıklayın ve o indirdireceğiniz dosyaları yükleyin (Save to Device gelin ve Flash Drive ye tıklayın) Soruların hepsine yes deyin.
bu kadar aşşağıda verdiğim sitede tüm tu ları bulabilrisiniz...

http://www.xbuc.net/?

Selamlar,

Bir yerde sanırım hata yapıyorum.
8Gb'lık bir usb flashdisk'e Horizon programını atıyorum, ardından xbox'a usb'yi takıp System Settings/Memory/Usb Stroge Device tıklayıp Configure Now seçeneği ile ilerliyorum. Fakat her seferinde configure now dediğimde xbox usb bellekte bulunan tüm dosyaları siliyor. Haliyle dosyayı xbox'a atamıyorum / kuramıyorum.

Diğer sorum ise horizon'u xbox'a kurduktan sonra Pc ile bağlantısını nasıl sağlıyorum? Standart bir ethernet kablosu veri transferine izin veriyormu?

Yardımlarınız için teşekkürler.
Ara
Tarih: 03-10-2014, Saat:12:11
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

başka bir usb bellek denedin mi
Ara
Tarih: 03-10-2014, Saat:12:22
upakos Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Evet, farklı usb ile de denedim.
Usb'yi bilgisayara takıp horizon'u usb'ye atıyorum, ardından çıkarıp xbox'a takıyorum. Configure now dediğimde yine içerik gidiyor.
Ara
Tarih: 03-10-2014, Saat:12:43
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

ilk defa böyle bir şey duydum ama usb yi xbox da formatlayacaksın ondan sonra programları atıcaksın içine neden hata verdi anlamadım ama kontrol edicem
Ara
Tarih: 03-10-2014, Saat:12:51
upakos Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Şimdi Configure now yerine customize seçeneği ile 4gb boş yer bırakarak denedim, xbox configure etti ardından pc ye takıp horizon ile dosyayı usb'ye attım, xbox'a takıp transfer ettim. :) Bu şekilde işe yaradı ama neden direkt configure now işe yaramadı bilemedim açıkçası.

Lakin TU uymadı, şimdi diğer TU'ları deneyeceğim ama sıkıntım ilk attığım TU'yu bulup silemiyorum xbox'ta. :)
Ara
Tarih: 03-10-2014, Saat:01:25
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

orjinal menüye geç orda depolama bölümüne gir büyük ihtimal demo bölümdedir
Ara

Anahtar Kelimeler

Unsupported Disc Hatası ve Çaresi, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi indir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Videosu, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi online izle, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Bedava indir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Yükle, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Hakkında, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi nedir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Free indir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi oyunu, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi download

Konu Bağlantı Araçları
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusunun Linki Direkt Link
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gta 5 an online user profile is required for this version of the game Hatası enesgultekın 5 5,865 19-08-2022, Saat:09:14
Son Yorum: cebo
  GTA 5 Mod Menu Oyundan Atma Hatası mehmetemir1905 1 940 06-08-2021, Saat:09:47
Son Yorum: KAZUYA
  xbox 360 failed to authorize disc hatası ve çözümü Authorize disc Hatası çözümü XBOXİSTANBUL 2 5,035 03-01-2020, Saat:10:37
  Xbox 360 güncelleme hatası mehmet54 8 3,729 15-07-2018, Saat:04:54
Son Yorum: pepe
  Disk Yetkilendirilemedi Hatasi fakelook 3 2,753 07-06-2018, Saat:10:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme