Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Unsupported Disc Hatası ve Çaresi

Tarih: 20-03-2015, Saat:04:44
Cvp: Unsupported Disc Hatası ve Çaresi
muratccc Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 4
Rep Puanı: 0
(28-04-2012, Saat:11:29)XBOXİSTANBUL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Unsupported Disc Hatasının çözümü

horizon programını burdan indirin

http://www.mediafire.com/?m0l0bghbf9riyh8

- xbox internete bağlı olmayacak

-Usb nizi xbox a takıp ( System Settings/Memory/Usb Stroge Device tıklayıp Configure Now ( yapın

- Horizon kurun ve çalıştırın

-Usb yi bilgisayara takın.

-Tools u tıklayın

-Package Manager'e tıklayın.

-En son Open ı tıklayın ve o indirdireceğiniz dosyaları yükleyin (Save to Device gelin ve Flash Drive ye tıklayın) Soruların hepsine yes deyin.
bu kadar aşşağıda verdiğim sitede tüm tu ları bulabilrisiniz...

http://www.xbuc.net/?

merhaba tu ile ilgili verdiğiniz site gitmiş, lego batman 2 de bu uyarıyı alıyorum, oyuna giriyor sonra atıyor, verbatim diske yazmıştım, oyunu xbox a sorunsuz yükledim ama atıyor, tu olayını denemek istiyorum link atabilirmisiniz ve tu olarak ne arayacağız?
Ara
Tarih: 20-03-2015, Saat:11:04
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,946
Rep Puanı: 923
Artık yu çıkarmıyorlar maalesef çünkü sorun artık tu lardan kaynaklanmıyor , liteon ihas dvd yazıcı ile yazılmadığı için de kaynaklanıyor
Ara
Tarih: 18-07-2015, Saat:01:22
tombikadam Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Yorum Sayısı: 1
dediğiniz gibi usbyi xboxda biçimlendirdim, ama 8 gblık usbyi biçimlendirince horizondaki dosyaları kopyalamak için yer kalmıyor
Ara
Tarih: 18-07-2015, Saat:01:55
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Kopyala yapıştır şeklinde atılmaz zaten , program aracılıyla atman gerekiyor
Ara
Tarih: 16-01-2016, Saat:06:51
ibrahm_ Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Yorum Sayısı: 2
Merhabalar arkadaşlar, ben de 4-5 oyunda ''Desteklenmeyen Disk'' hatası alıyorum. Oyunları hazır aldım, kendim dvdye çekmedim yani. Bu hatayı veren oyunlar CoD: BO3, AC Rogue, WWE 2K16, NBA 2k16. Xboxum bu oyunları görüyor hatta cihaza yüklüyor fakat açılmıyor. TU'ları denedim yine aynı. FW sürümümü bilmiyorum ama xboxum Rise of Tomb Raider, Fifa/PES 16, MGS5 gibi oyunları oynatıyor. Bu hatanın başka bir çözümü yok mudur?
Ara
Tarih: 16-01-2016, Saat:07:41
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Dostum yeni oyunlar xgd3 oyunları olarak formatlanıyor , yani senin indirdiğin oyun 8 küsür gb ama yazdırdığın dvd 7 küsür gb bu yüzden eksik dosya yüklüyor , bunun çaresi liteon b serisi dvd yazıcı ama artık bu yazıcı da üretilmiyor , jtag yaptırırsan bu dertten tamamen kurtulursun
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara
Tarih: 16-01-2016, Saat:07:48
ibrahm_ Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

(16-01-2016, Saat:07:41)KAZUYA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum yeni oyunlar xgd3 oyunları olarak formatlanıyor , yani senin indirdiğin oyun 8 küsür gb ama yazdırdığın dvd 7 küsür gb bu yüzden eksik dosya yüklüyor , bunun çaresi liteon b serisi dvd yazıcı ama artık bu yazıcı da üretilmiyor , jtag yaptırırsan bu dertten tamamen kurtulursun

Bunu biliyorum fakat oyunlar aldığım kişide çalışıyor bende çalışmıyor. Ayrıca multiplayer olarak oynadıgım 1-2 oyun var, bu yüzden jtag yaptırmak istemiyorum.
Ara
Tarih: 16-01-2016, Saat:08:19
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Evet online istiyorsan fw kullanman lazım , ama fw de bu sorunları her zaman yaşarsın
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ara
Tarih: 23-02-2016, Saat:10:59
jakar Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

(28-04-2012, Saat:11:29)XBOXİSTANBUL Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Unsupported Disc Hatasının çözümü

horizon programını burdan indirin

http://www.mediafire.com/?m0l0bghbf9riyh8

- xbox internete bağlı olmayacak

-Usb nizi xbox a takıp ( System Settings/Memory/Usb Stroge Device tıklayıp Configure Now ( yapın

- Horizon kurun ve çalıştırın

-Usb yi bilgisayara takın.

-Tools u tıklayın

-Package Manager'e tıklayın.

-En son Open ı tıklayın ve o indirdireceğiniz dosyaları  yükleyin (Save to Device gelin ve Flash Drive ye tıklayın) Soruların hepsine yes deyin.
bu kadar     aşşağıda verdiğim sitede  tüm tu ları bulabilrisiniz...

http://www.xbuc.net/?

Merhabalar yukardaki açıklamalarda "System Settings/Memory/Usb Stroge Device tıklayıp Configure Now yapın" diye yazmışsınız.  Benim Cihazda memory diye bir yer yok storage var aynı yer midir bilemiyorum ayrıca configure now seçeneğini de bulamadım yanlış yerden mi giriyorum resimli görebileceğim bir yer veya daha açık yazılma olasılığı var mı.
Ara
Tarih: 24-02-2016, Saat:11:06
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Hocam bu konu yakşalık 5 senelik bir konu önceki oyunarda bu işlem işe yarıyordu ama artık pek yaramıyor en güzel tavsiyem jtag yaptırmanız
Ara

Anahtar Kelimeler

Unsupported Disc Hatası ve Çaresi, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi indir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Videosu, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi online izle, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Bedava indir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Yükle, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Hakkında, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi nedir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Free indir, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi oyunu, Unsupported Disc Hatası ve Çaresi download

Konu Bağlantı Araçları
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusunun Linki Direkt Link
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Unsupported Disc Hatası ve Çaresi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gta 5 an online user profile is required for this version of the game Hatası enesgultekın 5 5,861 19-08-2022, Saat:09:14
Son Yorum: cebo
  GTA 5 Mod Menu Oyundan Atma Hatası mehmetemir1905 1 940 06-08-2021, Saat:09:47
Son Yorum: KAZUYA
  xbox 360 failed to authorize disc hatası ve çözümü Authorize disc Hatası çözümü XBOXİSTANBUL 2 5,032 03-01-2020, Saat:10:37
  Xbox 360 güncelleme hatası mehmet54 8 3,725 15-07-2018, Saat:04:54
Son Yorum: pepe
  Disk Yetkilendirilemedi Hatasi fakelook 3 2,753 07-06-2018, Saat:10:14

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme