Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Oyun Yorumları ve Eleştirileri

Tarih: 14-06-2014, Saat:06:14
Oyun Yorumları ve Eleştirileri
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,947
Rep Puanı: 923
Arkadaşlar oyun yorumları ve Eleştirileri olarak bir konu açıyorum , bu bölümde oynadığınız oyunlar beğendiyseniz yorumlarınızı , beğenmediyseniz eleştirilerinizi yazabilirsiniz , böylellikle bahsettiğiniz oyunun daha önceden bilgisini almış olacağız ,

İlk yorum benden ;

Watch Dogs : Belki de bu oyunu neredeyse 1 sene bekledim , ha çıktı ha çıkacak denildi , çıkış tarihi uzatıldı bu yüzden beklentiyi yükselttiler , oyunu büyük bir heves ile açtım ama hüsrana uğradım grafikleri hiç beğenmedim ama şuda var ben Xbox360 da oynadım belkide xboxone veya ps4 de grafikleri daha güzel olabilir , ayrıca oyun çok ağır ilerliyor ve oyunda kesinlikle gta5 aklınıza geliyor eminim çoğu kişi bunu yaşamıştır , belkide beklentiyi çok yüksek tuttukları için böyle düşüncelerim oldu , bu kadar beklentiyi yüksek tutmasalardı oyun güzel dicektim belkide
Ara
Tarih: 17-06-2014, Saat:11:43
RE: Oyun Yorumları ve Eleştirileri
!! CemaL !! Çevrimdışı
Code is my life !
*
Üye

Konu Sayısı: 48
Yorum Sayısı: 466
Rep Puanı: 36
Minecraft aciklamayi pcde yapacagim bekledigim gibi degil
Forumda artık fazla aktif olamıyacağım.

Anahtar Kelimeler

Oyun Yorumları ve Eleştirileri, Oyun Yorumları ve Eleştirileri indir, Oyun Yorumları ve Eleştirileri Videosu, Oyun Yorumları ve Eleştirileri online izle, Oyun Yorumları ve Eleştirileri Bedava indir, Oyun Yorumları ve Eleştirileri Yükle, Oyun Yorumları ve Eleştirileri Hakkında, Oyun Yorumları ve Eleştirileri nedir, Oyun Yorumları ve Eleştirileri Free indir, Oyun Yorumları ve Eleştirileri oyunu, Oyun Yorumları ve Eleştirileri download

Konu Bağlantı Araçları
Oyun Yorumları ve Eleştirileri Konusunun Linki Direkt Link
Oyun Yorumları ve Eleştirileri Konusunun HTML Kodu HTML Link
Oyun Yorumları ve Eleştirileri Konusu BBCode Linki BBCode Link
Oyun Yorumları ve Eleştirileri Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyun istek YoLCu 10 9,643 10-08-2020, Saat:09:31
Son Yorum: KAZUYA
  Oyun Oynarken Kendini Kaybedenler... Buraya... gitar_ist 3 5,416 07-08-2019, Saat:08:02
Son Yorum: Arda33
  Oyun tuşları ekolkazo 0 1,388 20-05-2019, Saat:07:08
Son Yorum: ekolkazo
Şiddet - Korku Xbox 360 e 254 gb +Kinect+2kol+10 oyun 400 Tl ahmet78 0 2,141 23-04-2019, Saat:02:35
Son Yorum: ahmet78
  Xbox 360 Fifa Kasıyor ve Oyun Hata Veriyor McYAratık58 3 2,658 11-02-2019, Saat:07:15
Son Yorum: KAZUYA

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme