Xbox Teknik Servis - Xbox Tamir- Xbox İstanbul Platformu
XBOX 360 İşlemci Bozuk - Baskı Önizleme

+- Xbox Teknik Servis - Xbox Tamir- Xbox İstanbul Platformu (https://www.xboxistanbul.com)
+-- Forum: Xbox 360 Bölümü (https://www.xboxistanbul.com/forum-xbox-360-bolumu)
+--- Forum: Xbox 360 Teknik Servis, Xbox 360 Hack, Xbox 360 Programlar (https://www.xboxistanbul.com/forum-xbox-360-teknik-servis-xbox-360-hack-xbox-360-programlar)
+--- Konu Başlığı: XBOX 360 İşlemci Bozuk (/konu-xbox-360-islemci-bozuk.html)

XBOX 360 İşlemci Bozuk - erkamacar - 11-12-2015

Merhaba arkadaşlar.

Xbox'ımı Konya da bir yere kırdırmıştım. 3 4 ay sonra kafayı yedi aurora çöktü 1 2 gün sonra açılmadı dokunmatik bölümde ışıklar filan yanmıyordu sadece dokundumuzda çıkan dit sesi geliyor ne görüntü var ne fan çalışması yani ölü gibiydi. Kırdırdığım yere götürdüm adam 2.5ay bekletti daha dün aldım adamdan. İstanbula gitmiş felan yapamamışlar işlemci değişmesi gerekmiş elimde işlemci yok diyor. İlk defa böyle bir sorunla karşılaşıyorum dedi. Makine artık çöp mü? Yapabileceğim birşey yok mu? Makine Slim model 2012 üretimi. 

Selamlar.

Cvp: XBOX 360 İşlemci Bozuk - KAZUYA - 11-12-2015

Xbox larda işlemci değiştirme diye bir şey yok , işlemci bozuk ise makina dediğin gibi çöp olur , yani 2.5 ay beklemeni gerektirecek bir durum yok , adam bakacak bunun işlemcisi bozuk olmaz deyip iade edecek ama işlemci arızası olduğu kesin mi

Cvp: XBOX 360 İşlemci Bozuk - xboxfreestyle3 - 12-12-2015

konyada xboxınızı götürdüğünüz yer pasajın içindeki yer mi şu ayakkabıcı yanı spor mağazası karşısı

Cvp: XBOX 360 İşlemci Bozuk - erkamacar - 13-12-2015

KAZUYA hocam yani adam kargoydu yanlış gitti istanbula gönderdim şuydu buydu 2.5ay oldu anca elime geçti. İşlemci değişmesi gerek deyip 2.5ay sonra elime verdi. Yapamadık dedi. Makina ölü sadece dokunmatiğe bastığımızda çıkan sesten başka hiçbir hareketlilik yok.

xboxfreestyle3 hocam aynen 

Cvp: XBOX 360 İşlemci Bozuk - KAZUYA - 13-12-2015

Yorum düzenlenmiştir , dükkan ismi vermeyin lütfen
O cihaz düzelmez artık dostum işlemciye işlem yapmaya çalıştılarsa gitmiştir , işlemci değiştirilemez zaten , götürdüğün yer işlemci değiştireceğiz der ama ısıtırlar ( kimse değiştiremez ) o makina daha olmaz dostum

Cvp: XBOX 360 İşlemci Bozuk - xboxfreestyle3 - 15-12-2015

kardeşim seninle açık konuşuyum benim başımada oradan bir olay geldi sana şöyle özetliyim o dükkan makineyi yapıcaz diye oyalar yapamazlarsa başka makineyi kakalar yada senin anlayamayacağın havalı terimler kullanarak makinenin yapılamayacağına ikna eder

Cvp: XBOX 360 İşlemci Bozuk - xboxfreestyle3 - 15-12-2015

ha bu arada adamlara çok kızgın olduğum için bu kadar kötü konuştum adamlarda ekmek parası için çalışıyor sonuçta kimsenin ekmeğiyle oynamam fakat böyle bir durumla karşılaşınca onlara öfke kusuyorum belkide o kadar kötü insanlar değildir başka bir forumdada bir konyalı arkadaş oraya cobra ode taktırmıştı şu 4.55 güncellemesiyle cobra ode devre dışı kalıyordu (KAZUYA kesin bilir) ordada forumdaki çocuğu bayağı bir bekletip yapamayınca başka makine vermişlerdi sonra çocuk olaya uyanınca cobra odeyi söktürüp parasını geri almıştı