Xbox Teknik Servis - Xbox Tamir- Xbox İstanbul Platformu
xbox 360 yardım - Baskı Önizleme

+- Xbox Teknik Servis - Xbox Tamir- Xbox İstanbul Platformu (https://www.xboxistanbul.com)
+-- Forum: Genel Kategori (https://www.xboxistanbul.com/forum-genel-kategori)
+--- Forum: Kafanıza Göre (https://www.xboxistanbul.com/forum-kafaniza-gore)
+--- Konu Başlığı: xbox 360 yardım (/konu-xbox-360-yardim.html)

xbox 360 yardım - xbox360noscope - 11-08-2017

Merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım hem forum üyesi olarak hem de xbox kullanıcısı olarak.Uygun fiyata fw li ikinci el xbox 360 arcade modelini aldım ama oyun oynayamıyorum çünkü dvd olarak oyun bulamıyorum artık oyun satışı yapan hiçbir yerde satılmıyor.Jtag yaptırmak istedim fakat gittiğim dükkanlarda bu modelin ellerinde kalabileceklerini söylediler.(makine de biraz aşınmış ve hor kullanılmış.)Oyunları orijinal alsam xbox aldığım fiyattan daha pahalıya geliyor.Tecrübelerinizi ve önerilerinizi aktarırsanız sevinirim.

Cvp: xbox 360 yardım - KAZUYA - 11-08-2017

Dostum hoş geldin , xbox ın üretim tarihi kaç , fiş takılan yerin sağ tarafında beyaz bir etiket var orada yazar.

Cvp: xbox 360 yardım - xbox360noscope - 11-08-2017

Hoş buldum.MFR Date yazan kısım galiba 2009 tarihli gözüküyor.

Makina yıpranmış derken n demek ki dostum anlamadım neyi yıpranmış , Xbox İstanbul a götür yaparlar

Yıpranmış derken çok fazla çizik var makinenin içi çok çok fazla tozluydu temizledim.DVD rom u bazen açılıyor bazen açılmıyor xbox lide dan banlı yani.Ucuz aldığım için birçok sorunu var.Ama çalışıyor dvd okuyor.Ben antalyada yaşıyorum burada birkaç yere sordum xbox ı aldığım fiyatın 3 katını istediler jtag için, bu sitedeki kampanyadaki fiyat uygun ama ben de pek jtag yaptırmak istemiyorum 3- 5 tane oyunum olsun yeter bana.

Yani Xbox İstanbul yapar , götürdüğün yer çok fazla istedi ise para , ya fazla para koparmak için yada onlar yapmıyordur başka yerlere yaptırıyorlardır. dvd rom bozuk makina eski oyun zor bulursun fw de

Evet kopya oyun hiçbir yerde bulamadım.Kendim oluşturayım diyorum indirdiğim torrentler genelde jtagliler için uygun oluyor.Oynayacağım oyun maksimum 5 tane olacağı için jtag yaptırmayı da pek istemiyorum.Kopya oyun satan kargolayabilecek ikinci el falan da olur bir yer var mı veya fw li xboxlar için uygun oyun torrentleri olan bir başlık var mı.Ben forumda arama yapıyorum birkaç saattir ama bulamadım.

Sitemizde fw için iso oyunları var ama fw oyun saten yer bulmanız çok zor

Peki yardımlarınız için çok teşekkür ederim bir de öneride bulunayım.Fw li xboxlara uygun oyunların bir başlık altında toplanması daha güzel olacaktır diye düşünüyorum.Çünkü bazı oyunlar iso formatında mı yoksa değil mi belirtilmemiş.İyi forumlar dilerim.

Oyun başlığının yanında jtag- rgh diye yazmıyorsa iso format lıdır dostum.
Teşekkür ederim.