Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: auroro tittle update problemi

Tarih: 13-01-2017, Saat:04:30
Oyun  auroro tittle update problemi
dovahkiin Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 8
Yorum Sayısı: 41
Rep Puanı: 2
Öncelikle herkese merhabalar iyi oyunlar dostlar . dün bir kaç saat uğraşlarım sonunda aurorayı kurdum ve system link ile internete baglanıp xboxunityden api key aldım . oyun coverlarını yani kapaklarını indirdim sıkıntısız bir şekilde aynı zamanda uygulamalrı bile indirebiliyordum yani scriptleri . cod gibi oyunlarda system linke baglanabiliyorum lakin tittle update istiyor . auroranın normal oyun bilgilerinden title update bölümüne giriyorum indir diyorum lakin ' bir hata oluştu , lütfen daha sonra tekrar deneyin ' hatası alıyorum . her oyunun tittle updateini indirmek istediğimde aynı hatayla karşılaşıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler iyi forumlar
Ara
Tarih: 25-01-2017, Saat:09:40
RE: auroro tittle update problemi
Fazılcann Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 4
Yorum Sayısı: 23
Rep Puanı: 0
Bu sorun bendede var olmadı bugůn yardım edecek varmi
Ara
Tarih: 13-02-2017, Saat:01:43
Cvp: auroro tittle update problemi
dovahkiin Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 8
Yorum Sayısı: 41
Rep Puanı: 2
Hocam ben problemi cozdum tittle update indirme yerinde X basip depolama yerini sectikten sonra tekrar girersen butun updateler geliyor
Ara

Anahtar Kelimeler

auroro tittle update problemi, auroro tittle update problemi indir, auroro tittle update problemi Videosu, auroro tittle update problemi online izle, auroro tittle update problemi Bedava indir, auroro tittle update problemi Yükle, auroro tittle update problemi Hakkında, auroro tittle update problemi nedir, auroro tittle update problemi Free indir, auroro tittle update problemi oyunu, auroro tittle update problemi download

Konu Bağlantı Araçları
auroro tittle update problemi Konusunun Linki Direkt Link
auroro tittle update problemi Konusunun HTML Kodu HTML Link
auroro tittle update problemi Konusu BBCode Linki BBCode Link
auroro tittle update problemi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dashboard Update innuendo 5 1,085 18-04-2022, Saat:03:00
Son Yorum: innuendo
  oyun yükleyince an update is required sorunu selami10 5 1,389 08-02-2022, Saat:07:34
Son Yorum: selami10
  Title update görünmüyor Yakuza 2 1,575 10-06-2020, Saat:11:43
Son Yorum: Yakuza
  Kinect Uyumlu Değil Problemi response90 8 2,219 09-04-2020, Saat:10:42
Son Yorum: KAZUYA
  Freestyledash 2.02 yüklü update yapamak gereklimi ? footslocker 12 3,441 11-02-2020, Saat:05:46
Son Yorum: KAZUYA

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme