Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: GTA V kitleniyor?

Tarih: 15-08-2017, Saat:11:16
GTA V kitleniyor?
fzthakan Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 2
Yorum Sayısı: 3
Rep Puanı: 0
sevgili arkadaşlar gta v e daha önce bir çok hile vs yüklemiştim sonra hileler çalışmadı oyun normalde de açılmıyordu bazen
açılıyor ama adam yolun ortsında kitlenip duruyor hiç hareket ettiremiyrosun ben oyunu usb deki disc 2 yi hdd1 deki disc biri sildim yeniden kurdum ama sonuç aynı bunu böyle savelerine kadar temizleyecek bir yöntem mevcut mu yardım için teşekkür ederim şimdiden
Ara
Tarih: 16-08-2017, Saat:11:37
Cvp: GTA V kitleniyor?
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,947
Rep Puanı: 923
Dostum oyun bazen açılıyor , bazen açılmıyorsa ya yüklediğinde eksik bir dosya atmıştır yada hdd de sorun vardır , oyunu silip en baştan yüklemeni öneririm
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara
Tarih: 16-08-2017, Saat:04:23
fzthakan Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 2
Yorum Sayısı: 3
Rep Puanı: 0
(16-08-2017, Saat:11:37)KAZUYA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dostum oyun bazen açılıyor , bazen açılmıyorsa ya yüklediğinde eksik bir dosya atmıştır yada hdd de sorun vardır , oyunu silip en baştan yüklemeni öneririm

hocam oyunu hdd1 den de usb dende dosyarını sildim arurodan y tuşuna basıpda sildim
tekrar kurarken DVD 1 isodvd exract edip dosyayı xboxun dahili hdd contentin 0000 içine attım
DVD 2 yi iso god la exract edip harici hdd content 0000 içine attım kurulumunu böyle yaptım yanlış olan bir şey var mı buna rağmen yine oyun baçılıyor ama adam karakter hiç hareket etmiyor
Ara
Tarih: 16-08-2017, Saat:05:44
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,947
Rep Puanı: 923
Dostum oyun bozuk olabilir , yeniden indirip dene yada hdd sorun vardır dicem ama zor bir ihtimal.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara

Anahtar Kelimeler

GTA V kitleniyor?, GTA V kitleniyor? indir, GTA V kitleniyor? Videosu, GTA V kitleniyor? online izle, GTA V kitleniyor? Bedava indir, GTA V kitleniyor? Yükle, GTA V kitleniyor? Hakkında, GTA V kitleniyor? nedir, GTA V kitleniyor? Free indir, GTA V kitleniyor? oyunu, GTA V kitleniyor? download

Konu Bağlantı Araçları
GTA V kitleniyor? Konusunun Linki Direkt Link
GTA V kitleniyor? Konusunun HTML Kodu HTML Link
GTA V kitleniyor? Konusu BBCode Linki BBCode Link
GTA V kitleniyor? Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme