Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ?

Tarih: 20-12-2019, Saat:10:27
Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ?
kadir19 Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 6
Yorum Sayısı: 18
Rep Puanı: 0
32 gb flash bellekten 500 gb hddye geçtim ondaki oyunları aurorayı felan hepsini hddye atsam aurora çaılşır mı ? harici kullanıyorum xbox'ımad harddisk yok
Ara
Tarih: 21-12-2019, Saat:10:47
Cvp: Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ?
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,946
Rep Puanı: 923
Önceki hdd ki oyun ve programları kopyala yapıştır yaparsan çalışmaz , En baştan programları kurulması gerekiyor yeni hdd ye , eski hdd ki oyunları atman için de pc görmez önceki hdd yi , başka bir usb ya eski hdd ki oyunları atman gerekiyor daha sonra usb den yeni hdd ye yüklemen gerekiyor.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara

Anahtar Kelimeler

Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ?, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? indir, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Videosu, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? online izle, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Bedava indir, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Yükle, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Hakkında, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? nedir, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Free indir, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? oyunu, Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? download

Konu Bağlantı Araçları
Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Konusunun Linki Direkt Link
Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Aurora başka bir şeye atınca çalışır mı ? Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Xbox One Kolu Xbox 360''da Çalışır mı? BestintheWorld 2 3,201 08-11-2019, Saat:01:20
Son Yorum: mrthsyn
  Aurora da oyunlar gorunmuyor inferno977 5 3,059 07-01-2019, Saat:10:12
Son Yorum: KAZUYA
  Bir xbox dan başka bir xbox a oyun yükleme bitasli 2 2,395 14-06-2017, Saat:05:16
Son Yorum: KAZUYA
  Aurora dlc yükleme orsen45 0 2,182 05-05-2017, Saat:01:35
Son Yorum: orsen45
  aurora ve kinect kullanımı haylaz_prens 0 2,069 31-12-2016, Saat:06:55
Son Yorum: haylaz_prens

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme