Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Aurora internete bağlanma sorunu

Tarih: 17-06-2017, Saat:12:28
Aurora internete bağlanma sorunu
Caliburn Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 3
Yorum Sayısı: 8
Rep Puanı: 0
Arkadaşlar merhaba, Jtaglı cihaz satın aldım. Xexmenu, fsd, aurora ve dashlaunch hepsini kurdum. Kernel update yaptım. Dashlaunch tan aurora ile başlasın diye ayarladım cihazı. Buraya kadar bir problemim olmadı. Cihaz ilk açılışta aurora açılıyor. Ama ip almış olmasına rağmen internete bağlı değil. Bazen local ip bile almıyor. Her seferinde aurorodan çıkıp ağ ayarlarından "pc bağlantısını test et" yapıyorum. Sonra aurora yı açıp internet bağlantısını sağlayabiliyorum. Her defasında bunu yapmak istemiyorum. Varmıdır bir çözüm? Kablosuzdan bağlanıyorum.
Ara

Anahtar Kelimeler

Aurora internete bağlanma sorunu, Aurora internete bağlanma sorunu indir, Aurora internete bağlanma sorunu Videosu, Aurora internete bağlanma sorunu online izle, Aurora internete bağlanma sorunu Bedava indir, Aurora internete bağlanma sorunu Yükle, Aurora internete bağlanma sorunu Hakkında, Aurora internete bağlanma sorunu nedir, Aurora internete bağlanma sorunu Free indir, Aurora internete bağlanma sorunu oyunu, Aurora internete bağlanma sorunu download

Bu Konudaki Yorumlar
Aurora internete bağlanma sorunu - Caliburn - 17-06-2017, Saat:12:28

Konu Bağlantı Araçları
Aurora internete bağlanma sorunu Konusunun Linki Direkt Link
Aurora internete bağlanma sorunu Konusunun HTML Kodu HTML Link
Aurora internete bağlanma sorunu Konusu BBCode Linki BBCode Link
Aurora internete bağlanma sorunu Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gta5 yeniden başlama sorunu SacXe 1 1,062 11-08-2021, Saat:09:38
Son Yorum: KAZUYA
  GTA V Oyundan Atma ve XBOX 360 Kendini Resetleme sorunu mehmetemir1905 6 1,750 21-07-2021, Saat:08:53
Son Yorum: mehmetemir1905
  Far Cry 4 Türkçe yama çalışmama sorunu Yusi Pytle 0 961 18-06-2021, Saat:01:35
Son Yorum: Yusi Pytle
  Xbox 360 S Sinyal Yok Sorunu kanunsuzkral 3 1,537 24-05-2021, Saat:09:59
Son Yorum: KAZUYA
  XBOX 360'a AURORA Kurdum Freestyle 3 Menüsünü Silersem Bir şey Olur Mu ? The GG 2 1,371 05-05-2021, Saat:09:49
Son Yorum: The GG

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme