Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen

Tarih: 22-02-2019, Saat:02:50
DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen
diemcizone Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 4
Rep Puanı: 0
Merhaba,
Forumda anlatıldığı gibi Dashlaunch v3.19 zip dosyasını açtım, usb belleğe kopyaladım.
Güncelleme yaptıktan sonra siyah bir ekranla karşılaşıyorum.
Anasayfa, Sistem ayarları gibi seçenekleri seçtiğimde No Valid Skins Found yazısı ekranda beliriyor.
Sadece Oyunlar ve uygulamalar seçeneğindinden oyunları liste olarak görüntüleyebiliyor ve açabiliyorum.
Freestyle Dash Hdd krtl isminde bir uygulama görüntüleniyor oyunların arasında fakat açılmıyor.
Sorunumu nasıl giderebilirim? lütfen yardım edebilir misiniz?
Ara

Anahtar Kelimeler

DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen indir, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Videosu, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen online izle, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Bedava indir, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Yükle, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Hakkında, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen nedir, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Free indir, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen oyunu, DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen download

Bu Konudaki Yorumlar
DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen - diemcizone - 22-02-2019, Saat:02:50

Konu Bağlantı Araçları
DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Konusunun Linki Direkt Link
DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Konusunun HTML Kodu HTML Link
DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Konusu BBCode Linki BBCode Link
DashLaunch Güncelleme Sonrası No Valid Skins Found Sorunu - Yardım Lütfen Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gta5 yeniden başlama sorunu SacXe 1 1,062 11-08-2021, Saat:09:38
Son Yorum: KAZUYA
  GTA V Oyundan Atma ve XBOX 360 Kendini Resetleme sorunu mehmetemir1905 6 1,751 21-07-2021, Saat:08:53
Son Yorum: mehmetemir1905
  Far Cry 4 Türkçe yama çalışmama sorunu Yusi Pytle 0 961 18-06-2021, Saat:01:35
Son Yorum: Yusi Pytle
  Xbox 360 S Sinyal Yok Sorunu kanunsuzkral 3 1,537 24-05-2021, Saat:09:59
  xbox 360 turuncu ışık sorunu nasıl çözülür? volkitolki 1 1,263 08-02-2021, Saat:09:51

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme