Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor

Tarih: 26-12-2020, Saat:10:21
Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor
Ensar1 Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 6
Rep Puanı: 0
Merhaba geçen sene size uğramıştım xbox 360 bi sorun vardı tam hatırlamıyorum neyse sorun çözüldü ,bi kaç gün sonra konsolu açtığımda xbox un orjinal sayfasına attı ve oyunların hiçbiri gözükmüyordu ,size mesaj atmıştım hatta hdd yi bi çıkar tak demiştiniz yaptım ama olmamıştı görmem gerek demiştiniz .Avcılar'da oturduğum için getirme fırsatım olmadı sizce sorun ne olabilir buradan yardımcı olabilirmisiniz.
Ara

Anahtar Kelimeler

Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor indir, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Videosu, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor online izle, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Bedava indir, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Yükle, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Hakkında, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor nedir, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Free indir, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor oyunu, Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor download

Bu Konudaki Yorumlar
Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor - Ensar1 - 26-12-2020, Saat:10:21

Konu Bağlantı Araçları
Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Konusunun Linki Direkt Link
Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Konusunun HTML Kodu HTML Link
Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Konusu BBCode Linki BBCode Link
Xbox'un orjinal sayfasına atıyor ve oyunların hiçbiri gözükmüyor Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Xboxum ana menüye atıyor pentagramnet 11 981 19-06-2023, Saat:10:31
Son Yorum: KAZUYA
  eski orjinal dashboard xexi freestyle 3 veya aurora da çalışırmı onuryaman007 1 722 16-10-2021, Saat:10:02
  orjinal oyun BABAPROADAM123 1 1,456 23-06-2021, Saat:04:38
  oyun usb'de ama xbox 360'da gözükmüyor? trackm1 1 1,125 28-04-2021, Saat:08:22
  Harddiskten sildiğim oyunların kapak resimlerini anaekranda nasıl silebilirim? tanerg17 1 1,096 15-05-2020, Saat:09:44

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme