Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri?

Tarih: 31-03-2019, Saat:06:03
Zil  Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri?
tolga61 Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 2
Rep Puanı: 0
Merhaba arkadaşlar,
Öncesinde hep psn üzerinden indirimli oyun kovaladığım ps3 superslim konsolumun meğer kısmi de olsa kırılabileceğini bir kaç gün önce öğrendim ve yabancı forumlarda biraz araştırıp işlemi uyguladım. Cihazda Han 4.84 sürümü uyumlu sürüm yüklü. HAN aktif cihazlara sanırım tüm oyunlar uyumlu olmuyor. Bazıları yükleniyor bazıları yüklenmiyor. Gerçekten bu işle uğraşırken epey vakit kaybettim.

Sizlere sorum şu; Acaba bu Han sistemiyle uyumlu olan oyunları bulabileceğim ve pkg olarak indirebileceğim bir adres var mı? Bu site de dahil çünkü burayı da google aramalarıyla keşfettim. İyi ki keşfetmişim.
Saygılar...
Ara
Tarih: 01-04-2019, Saat:10:25
Cvp: Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri?
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,348
Yorum Sayısı: 12,931
Rep Puanı: 919
Bu yeni bir işlem dostum bu yüzden kırıldıktan sonra yüklenen prgoramların gelişmeis lazım mevcut olan program ve yazılımlar bütün oyunları çalıştırmıyor.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara
Tarih: 03-04-2019, Saat:08:14
tolga61 Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 2
Rep Puanı: 0
(01-04-2019, Saat:10:25)KAZUYA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu yeni bir işlem dostum bu yüzden kırıldıktan sonra yüklenen prgoramların gelişmeis lazım mevcut olan program ve yazılımlar bütün oyunları çalıştırmıyor.

Cevap için çok teşekkür ederim.

Galiba God of War Origins Collection ( Chains of Olympus ve Ghost of Sparta ) da bu sistem için hazır değildir.
Çünkü hiçbir yerde bulamadım :(
Ara
Tarih: 03-04-2019, Saat:10:16
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,348
Yorum Sayısı: 12,931
Rep Puanı: 919
Dostum yeni olduğu için desteklemiyor ama muhakkak yeni bir yazılım yapacaklardır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara

Anahtar Kelimeler

Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri?, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? indir, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Videosu, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? online izle, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Bedava indir, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Yükle, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Hakkında, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? nedir, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Free indir, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? oyunu, Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? download

Konu Bağlantı Araçları
Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Konusunun Linki Direkt Link
Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Ps3 Han ile Uyumlu Oyunlar Hangileri? Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
SSS PS3 multiman açılmayan oyunlar olcay888 24 37,593 10-06-2018, Saat:03:47
Son Yorum: Arorarich
  indirilen oyunlar hk. EFSANE 0 1,957 18-07-2013, Saat:10:31
Son Yorum: EFSANE

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi