Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: oyun yükleme hakkında

Tarih: 01-07-2019, Saat:11:03
oyun yükleme hakkında
miguel Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 1
Yorum Sayısı: 4
Rep Puanı: 0
merhaba arkadaşlar 5-6 sene önce aldığım jtagli xbox 360 da orjinal xbox ara yüzü dışında freestyle denen arayüzde vardı ikisinden birbirine geçiş yapabiliyorduk neyse zamanla bir kaç kez oyun yüklemesi yaptırdım en son oyun yüklemesini farklı bir mağazadan yaptırdım konuyu pek bilmediğim için adam orjinal arayüzün içerisine kurdum ekstra programa gerek yok falan dedi yani oyunlar xbox orjinal oyunlar sekmesinde çıkıyor neyse geçenlerde kendi başıma oyun yüklemeye karar verdim oyunu indirdim fakat oyun yükleyemiyorum usb yi görmüyor biraz araştırdım xboxtan format atmak gerekliymiş xexmenu freestyle 3 vs gibi bir şeylerin yüklü olması gerekiyormuş falan filan benim aklıma takılan bu son gittiğim mağaza nasıl kurmuş bu oyunları ne xexmenu ne freestyle 3 var kusura bakmayın hiç bir şey bilmiyorum araştırdım bulamadım
Ara
Tarih: 01-07-2019, Saat:11:06
Cvp: oyun yükleme hakkında
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,349
Yorum Sayısı: 12,945
Rep Puanı: 920
Dostum öncelikle xexmenu freestyle , v.b. programları kurman şart en basiti freestyle olması lazım yoksa oyunların çoğu çalışmaz , sitemizde kurulum rehberi var oradan bakıp kurabilirsin.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara
Tarih: 01-07-2019, Saat:01:01
miguel Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

peki kazuya teşekkür ederim kurmaya çalışıcam
Ara
Tarih: 01-07-2019, Saat:01:20
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Rica ederim dostum
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ara
Tarih: 02-07-2019, Saat:10:02
miguel Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

biraz uğraştıktan sonra xbox 360s in hard diskine oyun yüklemeyi buldum freestyle vs programlara gerek kalmadı :) belki başkalarınada faydası dokunur kısaca anlatayım

1-xbox ın arkasındaki yuvadan hard diski çıkarttım ( cihazı aldığım yer peçetelerle sağdan soldan sıkıştırarak sabitlemiş)
2- hard diski sata kablosu ve güç kaynağı bağlantıları yaparak bilgisayara bağladım. horizon adlı programı indirip kurdum üyelik vs istiyor 2dk onları tamamladım fakat horizon bir türlü hard diski görmedi bilgisayardan aygıt yöneticisine girip bağlı olan hard disklere bakayım dedim oradada görünmüyordu disk sürücülerine sağ click yapıp donanım değişikliklerini tara dedim 2dk önce görünmeyen hard disk ortaya çıktı horizon programını tekrar açtım (eğer hala görmüyorsa horizonu masa üstündeki kısayolunu sağ tuş ile tıklayıp yönetici olarak çalıştır ile açın ) oradada hard diski görünce sağda hard disk drive ve altında games, gamer profiles vs menüler çıkıyor oyunlar zaten games klasörünün içerisinde games klasörünün üstüne gelip sağ click yapınca yanlış hatırlamıyorsam inject içeri aktar tarzında bir seçenek var onu tıklayınca daha önceden bilgisayara indirip isogod programı ile xbox a uygun hale getirdiğimiz oyun klasörünü bulup yüklüyoruz altta yeşil bir imleç yüklendiğini gösteriyor 3-5 dakika sonra oyun yüklendi hardi diski tekrar xbox a taktım çalıştırdım yeni yüklediğim oyun oyunlar menüsünde göründü açtım ama japoncaymış yarın yeni bir oyun yükleyeceğim :)
Ara
Tarih: 02-07-2019, Saat:10:04
miguel Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

(Son Düzenleme: 02-07-2019, Saat:11:18, Düzenleyen: KAZUYA.)
bu arada yazmayı unutmuşum eğer bu işlerden fazla anlamıyorsanız cihazınıza zarar gelmemesi için Xbox İstanbul a yaptırın
Ara
Tarih: 02-07-2019, Saat:11:19
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Teşekkürler dostum.
Konu kilit...
Ara

Anahtar Kelimeler

oyun yükleme hakkında, oyun yükleme hakkında indir, oyun yükleme hakkında Videosu, oyun yükleme hakkında online izle, oyun yükleme hakkında Bedava indir, oyun yükleme hakkında Yükle, oyun yükleme hakkında Hakkında, oyun yükleme hakkında nedir, oyun yükleme hakkında Free indir, oyun yükleme hakkında oyunu, oyun yükleme hakkında download

Konu Bağlantı Araçları
oyun yükleme hakkında Konusunun Linki Direkt Link
oyun yükleme hakkında Konusunun HTML Kodu HTML Link
oyun yükleme hakkında Konusu BBCode Linki BBCode Link
oyun yükleme hakkında Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Oyun kapağı yükleme kapnofilik 2 898 04-04-2022, Saat:10:58
Son Yorum: kapnofilik
  xbox 360 arcade jusb harddisk ile oyun oynama myazgan 3 857 31-03-2022, Saat:05:57
Son Yorum: KAZUYA
  oyun yükleyince an update is required sorunu selami10 5 1,389 08-02-2022, Saat:07:34
Son Yorum: selami10
  orjinal oyun BABAPROADAM123 1 1,455 23-06-2021, Saat:04:38
  Xbox 360 oyun acılmıyor guncelleme sorunu calypso191 3 1,447 24-05-2021, Saat:09:58

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme