Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: COD Ghosts Yükleme

Tarih: 13-07-2020, Saat:06:12
Üzgün  COD Ghosts Yükleme
ahmetcs Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 13
Yorum Sayısı: 54
Rep Puanı: 0
Arkadaşlar geçen Xbox İstanbul'dan çevrilmiş COD ghost indircektim inmedi torrentten bende başka bir siteden buldum DVD 1 Ve DVD 2 çıktı ikiside exiso ile çevrilmişti ikisinide flaşa attım DVD 1 den açınca oyun İspanyolca oldu ama yinede açılmadı DVD 2 den açınca oyun İngilizceydi ama yine açılmadı diyeceğim bana COD ghosts rehberi anlatabilir misiniz bilen bir arkadaş lütfen
Ara
Tarih: 14-07-2020, Saat:02:10
Cvp: COD Ghosts Yükleme
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,348
Yorum Sayısı: 12,931
Rep Puanı: 919
dvd 1 deki content klasörünü xbox ın içindeki content e atman lazım dvd 2 yi de normal oyunları yüklediğin yere atman yeterli.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara

Anahtar Kelimeler

COD Ghosts Yükleme, COD Ghosts Yükleme indir, COD Ghosts Yükleme Videosu, COD Ghosts Yükleme online izle, COD Ghosts Yükleme Bedava indir, COD Ghosts Yükleme Yükle, COD Ghosts Yükleme Hakkında, COD Ghosts Yükleme nedir, COD Ghosts Yükleme Free indir, COD Ghosts Yükleme oyunu, COD Ghosts Yükleme download

Konu Bağlantı Araçları
COD Ghosts Yükleme Konusunun Linki Direkt Link
COD Ghosts Yükleme Konusunun HTML Kodu HTML Link
COD Ghosts Yükleme Konusu BBCode Linki BBCode Link
COD Ghosts Yükleme Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  XBOX 360 Call Of Duty Ghosts Çıktı İndir KAZUYA 21 12,839 21-06-2014, Saat:07:45
Son Yorum: ugomor
  xbox metal gear 5 yükleme aytoo 7 5,019 28-03-2014, Saat:05:13
Son Yorum: xboxfreestyle3

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme