Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi

Tarih: 17-04-2013, Saat:11:56
RE: Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi
[Akoleroski] Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 0
Yorum Sayısı: 5
Rep Puanı: 0
Hocam birkaç sorum daha var?,Ben Xbox360'ı FW atmaya gonderdım fakat geldıgınde neleri degısmıs olabilir yani soyle bir soru sormak istiyorum :D
1-Acaba xbox360 her FW birbirinden değişik mi yoksa korsan oyunlarının açılması için sadece DVD ROM'unu hackliyolar fakat içi kalıyor dimi?

Yani xbox360'ın tabanı değişmiyor dimi FW atınca? değişiyorsa herbir FW başka tabanlara mı sahip?
TEşekkürler.
Ara

Anahtar Kelimeler

Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi indir, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Videosu, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi online izle, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Bedava indir, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Yükle, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Hakkında, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi nedir, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Free indir, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi oyunu, Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi download

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi - [Akoleroski] - 17-04-2013, Saat:11:56

Konu Bağlantı Araçları
Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Konusunun Linki Direkt Link
Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Xbox 360'ınıza Evinizde LT+ FW Atma Rehberi Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  xbox fw atma rehberi , xbox fw atma videolu anlatım öğretim XBOXİSTANBUL 3 11,749 08-06-2019, Saat:06:25
Son Yorum: aiofix

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme