Eger sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, Lütfen öncelikle Yardım kriterlerini okuyunuz.
Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için öncelikle Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.

Son Yorumlar | Bugünkü Yorumlar | Üye Listesi | Ajanda | Yardım
(Gelişmiş Arama)

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konu: oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor

Tarih: 04-02-2018, Saat:09:51
oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor
mostin4 Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 2
Yorum Sayısı: 7
Rep Puanı: 0
arkadaşlar benim sorunum şöyle oyunlar bölümüne girip oyunların klasör klasör listelendiği yerde herhangi bir oyuna girmeye çalışınca xbox 360 kilitleniyor hiç birşey çalışmıyor. düğmeden basıp kapatıp açıyorum. sedece dosya yönetimi bölümünde games klasörüne giriyorum oyunu seçiyorum ve oyunu seçip giriyorum oyle çalışıuyor ne yapmam gereikiyor acaba yardımcı olaabilirmisiniz
Ara
Tarih: 05-02-2018, Saat:10:27
Cvp: oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,348
Yorum Sayısı: 12,931
Rep Puanı: 919
Dostum bunun bir çok nedeni olabilir , yüklü olan program bozuk olabilir veya hdd bozuk olabilir bakılması gerekir , Xbox İstanbul a götürebilirsin.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara
Tarih: 05-02-2018, Saat:12:49
mostin4 Çevrimdışı
Yeni Üye
*
Üye

Konu Sayısı: 2
Yorum Sayısı: 7
Rep Puanı: 0
teşekkür ederim hdd bozuk değildir diye düşünüyorum çünkü dosya yönetiminden girince oyunlar çalışıyor ama oyunlar klasöründen girince kilitlniyor herhalde dashbord yada fw porgramı bozuktur virüs girme ihtimali olabilirmi yani çektiğimiz torretli oyunları Hdd ye atıyoruz virüste yapmış olabilirmi genede teşekkür ederim bizim yapabileceğimiz birşey değil anlaşılan
Ara
Tarih: 05-02-2018, Saat:02:06
KAZUYA Çevrimdışı
Site Kurucusu
Admin

Konu Sayısı: 1,348
Yorum Sayısı: 12,931
Rep Puanı: 919
Dostum bir çok seçenek var oyunlarda sorun olabilir programlarda sorun olur dasboard güncelleme sorunu olabilir , ama yapabilirsen programları sil fsd3 veya auro yu yükle dene olmazsa xbox istanbul a götür baksınlar.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beni ve Sitemizi Taklit Eden Dostlarımıza Teşekkür Ederiz..
Ara

Anahtar Kelimeler

oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor indir, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Videosu, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor online izle, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Bedava indir, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Yükle, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Hakkında, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor nedir, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Free indir, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor oyunu, oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor download

Konu Bağlantı Araçları
oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Konusunun Linki Direkt Link
oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Konusunun HTML Kodu HTML Link
oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Konusu BBCode Linki BBCode Link
oyunlar bölümünde bir oyuna girmeye kalkınca kilitleniyor Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Konu ile Alakalı Benzer Konular
 Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Xbox 360 Jtag Oyunlar Ana dashboard da gözkmüyor Talhaa 1 2,215 09-01-2018, Saat:10:12
Son Yorum: KAZUYA
  Arcade Oyunlar Hata veriyor ? Noxeble 1 1,935 16-05-2017, Saat:09:52
  jtagli Xbox ta games bölümünde oyunlar yok tayfun7235 3 3,081 07-12-2016, Saat:11:21
  Xbox konusunda yeniyim 2 dvdli oyunlar harici hdd de parçalamadan oynanır mı ? 06wigi06 1 2,253 28-09-2016, Saat:10:59
  attığım oyunlar freestyle 3 de gözükmüyor tolusl 1 2,229 04-09-2016, Saat:07:26

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB vBulletin to MyBB Converter: xPrimus Theme